Metalowe schody zewnętrzne

Nasza firma zajmuje się produkcją schodów z róznych wyrobów hutniczych. Konstrukcja nośna schodów może być wykonana z grubych blach, do których przykręca się metalowe stopnie. Rozwiązanie to zapewnia schodom dużą sztywność w pionie i sprawia, że schody wyglądają bardzo estetycznie. Tworzymy również konstrukcje schodów z profili hutniczych zamkniętych o przekroju prostokątnym lub kwadratowym. Belki nośne schodów wykonane z lekkich profili mogą być ustawione na zewnątrz schodów lub od spodu, pod stopniami. To drugie rozwiązanie jest szczególnie polecena w miejscach gdzie jest mało przesztrzeni, umiejscowione pod stopniami belki nie poszerzają schodów, wtedy całą dostępną przestrzeń można przeznaczyć na stopnie schodowe czyniąc je wygodniejszymi. Konstrukcja schodów wykonanych z profili zamkniętych bardzo wzbogaca je pod względem estetycznym. Wykonujemy schody metalowe również z najbardziej popularnego wyrobu hutniczego jakim jest ceownik. Opracowaliśmy konstrukcję schodów mających belki nośne z ceownika hutniczego gorącowalcowanego, a mianowicie belki umieszczone są pod stopniami i w porównaniu z dotychczas stosowanymi rozwiązaniami schodów metalowych, ceownik jest odwrócony tzn. gładka powierzchnia skierowana jest na zewnątrz schodów natomiast bruzdą do wnętrza. Daje to niezwykły efekt wizualny, schody wyglądają jak wykonane z profila zakmniętego, zachowując przy tym wysoką wytrzymałość. Należy pamiętać, że wskaźniki wytrzymałościowe dla ceownika hutniczego są zdecydowanie większe niż dla profilu zamkniętego o podobnych wymiarach. Budowa schodów metalowych z belkami nośnymi od spodu daje również możliwość zsunięcia ich do środka schodów co sprawia efekt wiszących stopni. Schody metalowe wykonujemy kompleksowo, oferujemy wytworzenie, dowóz do klienta i montaż, jak również samo wytworzenie do samodzielnego montażu przez klienta. Istnieje możliwość dowozu na wskazane mijsce lub odbiór własny z naszego zakładu produkcyjnego.

Schody zewnętrzne konstrukcji metalowej to idealne rozwiązanie dla osób szukających dopasowanej i eleganckiej konstrukcji na zewnątrz swojego budynku. Koszt metalowych schodów zewnętrznych jest niższy od schodów konstrukcji betonowej lub drewnianej. Dodatkowo schody metalowe zewnętrzne są bezpieczne w użytkowaniu, posiadają stopnie antypoślizgowe oraz nie istnieje zagrożenie pożarowe. Do innych zalet można również zaliczyć:
  • możliwość budowy skomplikowanych oraz sporych gabarytowo konstrukcji,
  • możliwość demontażu podczas rozbudowy danego budynku,
  • wysoka trwałość
Cena i stabilność tego typu schodów metalowych przemawia za rozważeniem ich zastosowania. W naszej firmie zaprojektujemy i stworzymy dla Państwa dowolne schody metalowe według upodobań i wymagań.

Zrealizowane przez nas schody zewnętrzne

1
schody zewnętrzne do sklepu
2
schody zewnętrzne na strych
3
schody zewnętrzne do domu
4
schody zewnętrzne
5
metalowe schody zewnętrzne
6
nowoczesne schody zewnętrzne
7
schody metalowe na poddasze
8
schody metalowe
9
schody zewnętrzne do ogrodu
10
schody zewnętrzne do biura
11
schody metalowe do biura
12
schody zewnętrzne na piętro
13
schody metalowe - podest
14
schody zewnętrzne - podest
15
schody zewnętrzne
16
schody metalowe do budynku
17
schody metalowe - podest
18
schody zewnętrzne
19
metalowe schody zewnętrzne do domu
20
schody zewnętrzne przeciwpożarowe
21
schody metalowe przeciwpożarowe
22
metalowe schody zewnętrzne na piętro
23
schody metalowe
24
schody metalowe z podestem
25
schody zewnętrzne z podestem
26
schody metalowe
27
schody zewnętrzne
28
schody zewnętrzne do lokalu
29
schody metalowe do biura
30
metalowe schody zewnętrzne na strych
31
schody metalowe na piętro
32
schody metalowe
33
schody metalowe
34
schody metalowe
35
metalowe schody zewnętrzne na ogród
36
schody metalowe na balkon
37
schody metalowe na balkon
38
schody metalowe na piętro
39
schody metalowe na piętro
40
schody metalowe na balkon
41
schody metalowe na balkon